EN
DE

Bilety on-line

Geoportal

Aplikacja

Aktualności

Konkurs Najpiękniejszy Kwiat Liliowca 2024

Konkurs Najpiękniejszy Kwiat Liliowca 2024

Najpiękniejszy Kwiat Liliowca Polskiej Hodowli 2024 r.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie i zagłosowania na Najpiękniejszy Kwiat Liliowca Polskiej Hodowli 2024 r. Na podstawie oddanych głosów przyznana zostanie Nagroda Internautów. Poniżej prezentujemy zdjęcia wyjątkowych kwiatów liliowców 11 polskich hodowców, na które można oddać swój głos.

Każdy hodowca mógł zgłosić do konkursu maksymalnie 5 zdjęć własnych siewek lub odmian. Zdjęcia kwiatów zamieszczone zostały w przypadkowej kolejności i oznaczone kolejnymi numerami, bez wskazania hodowcy i ich nazwy. Szczegółowe informacje dotyczące siewek i odmian opublikowane zostaną wraz z wynikami głosowania po rozstrzygnięciu konkursu.

Każda osoba może oddać głos na dowolną liczbę kwiatów poprzez wysłanie e-maila na adres: malgorzata.gebala@uwr.edu.pl i podanie nr kwiatów na które oddaje głos. Warto także w e-mailu uzasadnić swój wybór. Dla 3 osób, które zrobią to w najciekawszy sposób przesłane zostaną nagrody!

Głosowanie trwa do 1 lipca 2024 r.

Oficjalne ogłoszenie wyników konkursu nastąpi 14 lipca 2024 r. podczas XVIII Spotkania Entuzjastów Liliowców HEMEROmania 2024 r., a w kolejnych dniach także na stronie internetowej i Facebooku Arboretum Wojsławice. SERDECZNIE ZAPRASZAMY I ZACHĘCAMY DO GŁOSOWANIA