EN
DE

Bilety on-line

Aktualności

Konkurs – Najpiękniejszy Kwiat Liliowca Polskiej Hodowli 2022

Konkurs – Najpiękniejszy Kwiat Liliowca Polskiej Hodowli 2022

Konkurs
Najpiękniejszy Kwiat Liliowca Polskiej Hodowli 2022

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie i zagłosowania na Najpiękniejszy Kwiat Liliowca Polskiej Hodowli 2022. Na podstawie oddanych głosów przyznana zostanie Nagroda Internautów.

Poniżej prezentujemy zdjęcia wyjątkowych kwiatów liliowców 9 polskich hodowców, na które można oddać swój głos. Każdy hodowca mógł zgłosić do konkursu maksymalnie 5 własnych siewek lub odmian. Zdjęcia kwiatów zamieszczone zostały w przypadkowej kolejności i oznaczone kolejnymi numerami w podpisach fotografii, bez wskazania hodowcy i ich nazwy. Szczegółowe informacje dotyczące siewek i odmian opublikowane zostaną wraz z wynikami głosowania po rozstrzygnięciu konkursu.

Każda osoba może oddać głos na dowolną liczbę kwiatów poprzez wysłanie e-maila na adres: malgorzata.gebala@uwr.edu.pl i podanie nr kwiatów na które oddaje głos. Warto także w e-mailu uzasadnić swój wybór. Dla 3 osób, które zrobią to w najciekawszy sposób przygotowane zostaną nagrody!
Głosowanie trwa do 3 lipca 2022 r.

Wszystkie zdjęcia przekazane zostaną także do oceny profesjonalnego jury, składającego się z hodowców i kolekcjonerów liliowców. W tym głosowaniu również wybrany zostanie Najpiękniejszy Kwiat Liliowca Polskiej Hodowli 2022 i przyznana Nagroda Jury.

Oficjalne ogłoszenie wyników w obu głosowaniach nastąpi 10 lipca 2022 r.
podczas XVI Spotkania Entuzjastów Liliowców HEMEROmania 2022,
a w kolejnych dniach także na stronie internetowej i Facebooku Arboretum Wojsławice.
SERDECZNIE ZAPRASZAMY I ZACHĘCAMY DO GŁOSOWANIA

                                   

Facebook

'' : '')?>