EN
DE

Bilety on-line

Geoportal

Aplikacja

Aktualności

Konkurs na „Najpiękniejszy Kwiat Liliowca Polskiej Hodowli”

Konkurs na „Najpiękniejszy Kwiat Liliowca Polskiej Hodowli”

Konkurs na „Najpiękniejszy Kwiat Liliowca Polskiej Hodowli”

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie i zagłosowania na „Najpiękniejszy Kwiat Liliowca Polskiej Hodowli”.

Poniżej prezentujemy zdjęcia wyjątkowych kwiatów liliowców jedenastu polskich hodowców i miłośników tych roślin, na które można oddać swój głos. Każdy hodowca mógł zgłosić do konkursu 5 własnych siewek lub odmian. Zdjęcia kwiatów zamieszczone zostały w przypadkowej kolejności i oznaczone kolejnymi numerami, bez wskazania hodowcy i ich nazwy. Szczegółowe informacje dotyczące siewek i odmian opublikowane zostaną wraz z wynikami głosowania po rozstrzygnięciu konkursu.

Każda osoba może oddać głos na dowolną liczbę kwiatów poprzez wysłanie e-maila na adres: malgorzata.gebala@uwr.edu.pl i podanie nr kwiatów na które oddaje głos. Warto także w e-mailu uzasadnić swój wybór. Dla 3 osób, które zrobią to w najciekawszy sposób przesłane zostaną nagrody!

Głosowanie trwa do 4 lipca 2021 r.

Ogłoszenie wyników nastąpi 11 lipca 2021 r. podczas XV Spotkania Entuzjastów Liliowców HEMEROmania 2021, a kolejnego dnia także na stronie internetowej i Facebooku Arboretum Wojsławice Ogrodu Botanicznego Uniwersytetu Wrocławskiego.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY I ZACHĘCAMY DO GŁOSOWANIA!